להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 נטורופתיה

דף הבית >> תחומי הטיפול בתנו-אות >> נטורופתיה
דודי בבלר N.D, CI.H, נטורופת, הרבליסט קליני, רפלקסולוג בכיר, ארומתרפיסט, ומשקם אורטופדי.
במהלך הטיפולים אני משתמש בכלים השונים שברשותי ומתאים אותם לצורכי המטופל. 
כמטפל, אני מתמחה, בין היתר, בטיפול בהפרעות קשב וריכוז בקרב ילדים, בני נוער ומבוגרים. הטיפול בהפרעות קשב מתבסס על תזונה המותאמת במיוחד עבור המטופל, ולפי הצרכים שלו, ובשילוב פורמולת צמחים ייחודית שמשפרת את יכולת הריכוז והקשב בצורה מהירה ויעילה.
בנוסף אני מתמחה בבעיות פריון, נשים בהריון (תזונה המכינה להריון, תזונה במהלך ההריון, תזונה בזמן הנקה, תזונת תינוקות וכו'), טיפולים הורמונאליים (מחזור ארוך, חוסר מחזור, כאבי מחזור חזקים, P.M.S משתק, שחלות פוליציסטיות ועוד) ובנוסף במחלות כרוניות דוגמת סוכרת, פרופיל שומנים גבוה (כולסטרול וטריגליצרידים), דלקות כרוניות ועוד. 

 
נטורופתיה היא שיטת ריפוי טבעית המתבססת על האמונה שלגוף האדם יש כוחות ריפוי טבעיים, ולכן אפשר לעזור לגוף לעורר אותם באמצעות שיטות טבעיות כגון תזונה נכונה, ויטמינים ומינרלים, צמחי מרפא, שמנים אתריים, טיפולי מגע ועוד, כך שהגוף יתחיל בתהליך ריפוי.
הנטורופתיה היא תחום רפואי מוכר ופופולארי המבוסס על אלפי מחקרים מדעיים (Evidence Based Medicine) וידע שנצבר במשך אלפי שנים.

אחת האמונות המרכזיות בנטורופתיה זה שהקשר בין הגוף לנפש הוא קשר מלא ולכן גם צריך לטפל בכל אחד ואחת באופן אישי ולא בצורה גורפת. זאת ניתן להשיג באמצעות אבחון, המשלב בין המדע המודרני (בדיקות דם וכו') ואבחון מסורתי (עיניים, לשון, כפות רגליים) כך שניתן להגיע לאבחנות מדויקות יותר בכל הנוגע לבעיות של גוף ונפש אצל מטופלים ובאמצעות זה להתאים לכל אחד את הטיפול המתאים ביותר עבורו.

היתרון בנטורופתיה זה שהיא אינה רפואה סימפטומטית ולכן לא תטפל בסימפטום אלא תטפל בבעיה עצמה. המטרה שלה איננה לצרוך תרופות שיאזנו את המצב זמנית, כך שכל עוד נוטלים אותן המצב מאוזן, אלא לטפל בבעיה עצמה ובמקור שלה על מנת שהיא לא תחזור שנית. לכן הנטורופתיה יעילה בעיקר במצבים כגון סוכרת, כולסטרול גבוה, השמנת יתר, אכילה רגשית, חוסר איזון הורמונלי, כאבי ווסת,
P.M.S, אסטמה, אטופיק דרמטיטיס ועוד.

הטיפול הראשון יארך כשעה וחצי ויכלול תחקור מעמיק ויסודי לגבי הבעיה הספציפית ובאופן כללי לגבי מצב המטופל ולאחר קבלת התמונה הכוללת של המטופל נוכל לקבל אבחנה מקיפה ואמיתית לגבי מצב המטופל. לאחר מכן מקבל המטופל תכנית טיפול שנבנתה עבורו באופן אישי על פי הצורך. לאחר מכן יהיה המטופל במעקב צמוד לאורך כל התהליך עד לשלבי החלמה. 

 
 
 
מרכז תנו-אות סניף רמת גן: שדרות בן צבי 45    סניף תל אביב: אבן גבירול 2, בית אליהו (קומה 2)
טל': 03-6764408,   נייד: 054-4676847    דוא"ל: mercaz.tnuot@gmail.com
 עיצוב אתרים: פוטו לינוף
לייבסיטי - בניית אתרים